Koolitajate koolitus

17. aprill 2017

Täiskasvanu õppimine ja õpetamine on seotud paljude väljakutsetega. Kuidas toetada täiskasvanute õppimist koolitusel? Kuidas luua õppimiseks parim keskkond? Milliseid meetodeid valida, et jõuda eesmärgini? Kuidas olla kindel, et õppijad ka midagi õppisid?

Ehk ei ole need küsimused päris võõrad ka Sinule. Ootame Sind esimesele sedavõrd ulatuslikule noortevaldkonna koolitajatele suunatud koolitusele. Kui oled koolitajarolliga kokku puutunud ning tunned, et soovid end arendada koolitajana, siis ootame just Sind osalema. Koolitus saab alguse mais ning kestab kuni novembrini – selle aja jooksul on Sul võimalus mõtestada oma senist praktikat koolitajana ning leida uusi viise koolituste kavandamiseks ja läbiviimiseks. Koolitusel toetatakse oma kogemuse refleksiooni ja luuakse võimalusi oma praktikat edasi arendada, et kasvada koolitaja rollis. Sinu valik võib olla sillaks koolitajatööle noortevaldkonnas

Kas oled valmis asuma teele, et kohtuda enda ja teiste koolitajatega?

Loe lähemalt ja registreeru koolitusele (tähtaeg 08.05.2017). Et kõnealust koolitust on saatnud omajagu suur menu, siis soovitame tõsistel huvilistel olla nobedad. Lõpliku valiku tegemisel lähtume taotluse kvaliteedist. Küsimuste tekkimisel kirjuta marko.vene@archimedes.ee.

Koolitus viiakse läbi Euroopa Sotsiaalfondi perioodi 2014-2020 tegevuse “Noorsootöötajate koolituste arendamine” raames.

JAGA