Kõik koolitused

Erasmus+ programmi õpivõimaluste infopäev “Learn Different”

Toimumise aeg

23.08.2021 - 23.08.2021

Registreerimise tähtaeg

10.08.2021

Registreerimine

Avatud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskus

Toimumise koht

Tallinn

Registreeri koolitusele

Infopäeval tutvustatakse lähemalt rahvusvahelisi töövarjutamise, õppevisiitide ning kontaktseminaride võimalusi. Kohtumine on eelkõige mõeldud noorsootöö tudengitele, kes soovivad end täiendada rahvusvahelisel tasandil.

Kohtumisel vaatame lähemalt:

Töövarjutamine – õpikogemuse vahetus, kus sul on võimalus koostöös partner- organisatsiooniga disainida õpikogemus nendes teemades/valdkondades, mis just sulle huvi pakuvad.

Õppevisiit – õpikülastus rahvusvahelisel tasandil tegutseva partneri juurde, kelle lähenemine on noorsootöös uuenduslik või osalejale olulises valdkonnas teedrajav.

Kontaktseminar – rahvusvahelisel kontaktseminaril on võimalik leida sarnaste huvidega kolleege ja partnerorganisatsioone, kellega koos noorsootöö maastikul laineid lüüa.

Lisaks võimaluste detailsemale infole on infopäeval võimalik välja mõelda esimesed sammud, kuidas mainitud rahvusvahelisi õpikogemusi enda täiendamiseks ära kasutada. Infopäevale on oodatud noorsootöö tudengid, kes juba teavad, et soovivad oma teadmisi ning oskuseid uuendada rahvusvahelisel tasandil kui ka need tudengid, kes alles avastavad rahvusvaheliste õpivõimaluste maailma.

 

Koolitaja: Kai Raku on kaasava noorsootöö kogemust üle 10 aasta nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil. Kai on olnud tegev nii kaasava noorsootöö organisatsiooni juhina, kohalike ja rahvusvaheliste kaasavate noorteprojektide korraldajana nii Eestis kui välismaal ning olnud kaasava noorsootöö koolitaja. Kai on õppinud antropoloogiat ning sotsiaaltööd ja täiendõppena omandanud koosloome ning disainmõtlemise metoodikaid. Koolitajana kasutabki Kai peamiselt koosloome ja disainmõtlemise tööriistu, et aidata noorsootöö valdkonnas tegutsevatel spetsialistidel arendada soovitud teenuseid/projekte.

Skip to toolbar