Kõik koolitused

Euroopa maapiirkonna noorte tippkohtumine Rumeenias

Tippkohtumise eesmärk on arendada strateegiliselt Euroopa maapiirkondade noorte ökosüsteemi, tuues kokku maapiirkondade noored, noorsootöötajad, noorteorganisatsioonid ja otsustajad üle Euroopa ning pakkudes neile platvormi, kus nad saavad jagada oma kogemusi ja vaatenurki maapiirkondade noorsootöö ja maaelu arengu kohta. Üritus korraldatakse “European Youth Village Program” raames.

Toimumise aeg

29.08.2023 - 02.09.2023

Registreerimise tähtaeg

15.06.2023

Registreerimine

Avatud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

Romanian NA for E+ and ESC

Toimumise koht

Rumeenia, Panaci

Registreeri koolitusele

Ürituse ingliskeelse kirjelduse leiad SALTO kodulehelt.

Ürituse töökeeleks on inglise keel.

Üritus toimub 29.08.2023–02.09.2023 Rumeenias.

Kandideerimine

Kandideerima oodatakse maapiirkonna noori vanuses 16–30 aastat, noorsootöötajaid, noortejuhte, noorteprojektide juhte, noorsoopoliitika kujundajaid, noorteuurijaid.

Kandideerimise tähtaeg on 15.06.2023.

Ingliskeelse lisainfo ürituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks pead olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veendu, et lisaks avalduse salvestamisele, selle ka esitad („submit“).

Õpirände korraldus

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus eraldab õpirändes osalejale Erasmus+ programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Mirjam Kodi (mirjam.kodi@harno.ee; 626 8971).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@harno.ee; tel 526 8119).

Skip to toolbar