Kõik koolitused

Konverents Prantsusmaal: Kick off Event – Long Term Acitivity on social change through sport

Toimumise aeg

12.06.2023 - 16.06.2023

Registreerimise tähtaeg

22.03.2023

Registreerimine

Avatud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

NA France - Agence du Service Civique Agence Erasmus+ France Jeunesse & Sport (National Agency)

Toimumise koht

Prantsusmaa, Nouvelle-Aquitaine

Registreeri koolitusele

Konverentsil jagavad noortega tegelevad spordiorganisatsioonid omavahel praktikaid ning teadmisi, kuidas noorsootöö saab spordi abil toetada väärtuspõhist õppimist kogukondades ning kuidas jõuda rohkemate organisatsioonideni, kes oleksid valmis kaasa lööma rahvusvahelistes projektides.

Konverentsi põhjalikuma ingliskeelse kirjelduse leiad SALTO kodulehelt.

Konverentsi töökeeleks on inglise keel.

Konverents toimub 12.–16.06.2023 Prantsusmaal.

Kandideerimine

Osalema oodatakse noortespordi kogemuse ja teadmistega spordiorganisatsioonide esindajaid: noorsootöötajaid, koolitajaid, spordijuhte, noorteprojektide juhte, noortepoliitika kujundajaid, vabatahtliku tegevuse mentoreid, treenereid, spordiorganisatsioonide juhte.

Kandideerimise tähtaeg on 22.03.2023.

Ingliskeelse lisainfo konverentsi kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks pead olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veendu, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitad („submit“).

Õpirände korraldus

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus eraldab õpirändes osalejale Erasmus+ programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Markus Jõgi (markus.jogi@harno.ee; 5666 2907).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@harno.ee; tel 526 8119).

Skip to toolbar