Kõik koolitused

Noorsootöötaja eesmärk ja roll noore toetajana

Veebiseminar, mille fookuses on noortega töötava inimese rolli olulisus, noorte toetamise võimalused ja selgitused, mida teha oluorras, kus noort ei ole võimalik toetada.

Toimumise aeg

16.12.2019 - 16.12.2019

Registreerimise tähtaeg

-

Registreerimine

-

Maht

2 akad. tundi

Korraldaja

Toimumise koht

SA Archimedes

Veebipõhine

Registreeri koolitusele

Veebiseminari eesmärgiks on toetada noortega töötavaid inimesi töös noortega.

Veebiseminaril arutleme, millist tuge noored tänapäeva maailmas vajavad. Samuti proovime leida vastused, mis on noortega töötava inimese roll ja vastutus ning mida teha olukorras, kus sul ei ole võimalik noort toetada. Lõpuks vaatame üle, mis strateegiad ja praktikad on kõige tõhusamad noorte toetamiseks.

Koolitused on tasuta kõikidele programmi sihtgrupina määratud osalejatele. Sihtgrupiks on noortevaldkonna töötajaskond, sh noortevaldkonna asutused ja ühingud ning nende töötajad (sh vabatahtlikud), seotud valdkondade asutused, ühingud ja nende töötajad (sh vabatahtlikud), koolituste ja uuringute teostajad, koolituste ja metoodikate arendajad, ametnikud, tööandjad, noored vanuses 7-26 jt.

* Koolitus on tasuta tingimusel, et see lõpetatakse. Arve otseste kulude eest (toitlustus ja/või majutus) esitatakse osalejale juhul, kui koolitus jääb lõpetamata. Samuti kui koolitusele registreerunu loobub kursusest vähem kui seitse (7) päeva enne selle algust. Arvet ei esitata mõjuval põhjusel koolituse katkestamise või mittelõpetamise eest.

Õppekeskkonna link saadetakse kõikidele registreerinud osalejatele vahetult enne veebiseminari.

Skip to toolbar