Kõik koolitused

19-26-aastaste noorte motivatsioon ja võimalused osaleda huvitegevuses

Noortevaldkonna spetsialistidele ei tule üllatusena, et 19-26 aastaste noorte kaasatus huvitegevusse on üsna vähene. Ometi on täiskasvanud noorte enamast kaasamisest kõneldud aastaid. Selle koolitusega asume nüüd üheskoos suurtele tegudele.

Toimumise aeg

13.11.2020 - 18.12.2020

Registreerimise tähtaeg

-

Registreerimine

Avatud

Maht

32 akad. tundi

Korraldaja

Toimumise koht

Jäägri Villa

Albu küla, Järva vald, Järvamaa

Registreeri koolitusele

Koolituse tulemusel on õppijal teadmistel põhinev valmisolek nooruki ja täiskasvanu õppimise toetamiseks läbi huvihariduse ja -tegevuse.

Koolitusprogramm koosneb kahest moodulist, mis on 2-päevased (osalejatele tagatakse korraldajate poolt vajadusel majutus) ning iseseisvast tööst.

Koolitusel püüame mõista õpimotivatsiooni tausta, tasakaalu õppimise ja mitteõppimise vahel ning läbi isikliku tunnetuse jõuda piirideni, milles täiskasvanud noorte huvitegevust organiseerida.

Tegemist ei ole traditsioonilise mugava koolitusega ja seetõttu ootame osalejatelt siirast huvi ja valmisolekut panustada, mis iganes ka juhtuma ei hakkaks – osa tegevustest toimub kindlasti looduses (registreerunutele saadetakse täpsem juhend, millele oleks oluline tähelepanu pöörata ning mida tuleks kaasa võtta.)

Koolituse käigus läbitakse kolm etappi: tegevus, selle analüüs ja uute teadmiste-teenuste konstrueerimine “minakogemuse” valguses.

Skip to toolbar