Kõik koolitused

Rahvusvahelise noorsootöö inkubaator

Toimumise aeg

21.09.2022 - 20.01.2023

Registreerimise tähtaeg

31.05.2022

Registreerimine

Avatud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

Estonian National Agency

Toimumise koht

Eesti

Registreeri koolitusele

Rahvusvaheline nootsootöö on sinu tegemiste nimekirjas, aga sa ei ole jõudnud esimeste sammudeni? Oled jõudnud esimeste sammudeni, aga kolmas samm võttis motivatsiooni maha?

Inkubaatoris osaledes on sul võimalus rahulikus tempos koos oma omavalitsuse meeskonnaga panna paika sammud rahvusvahelise noorsootöö arendamiseks oma omavalitsuses.

Oluline on, et meeskonnal oleks ühine soov luua võimalusi oma omavalituses rahvusvahelise noorsootöö arenguks. Ühiselt mõelda ja kavandada. Leida oma omavalituse fookus, millega tegeleda ja kust alustada. Lisaks ka juba konkreetsete esimeste sammude planeerimine ning projektide algatamine.

Programmi vältel toetavad meeskondi rahvusvahelise noorsootöö kogenud tegijatest nõustajad ja koolitajad.

Inkubaator pakub:

  • koolituskohtumisi
  • mentorlust
  • rahvusvahelise noorsootöö tegijate tugi

Põhjalikuma kirjelduse leiad SIIT.

Ootame osalema omavalitsusete meeskondi kuhu kuuluksid nii noorsootöö korraldajad kui ka elluviijad. Inkubaatoris osaleva tiimi minimaalne suurus on 3 osalejat ning maksimaalne 5 osalejat.

Anname kõikidele registreerunutele ehk kandideerinutele hiljemalt 8. juunil teada, kas nende omavalitsus pääses inkubaatorisse või mitte.

ÕPPEMEETODID
Kombineeritud õpe 36 ak/h: kaasav loeng, arutelu, video, olukorra kaardistus, õppimine teiste lugudest, dialoog grupis, tagasiside andmine, tähenduste loomine, õpitu ülekanne, eneseanalüüs jne.
Iseseisev töö 20 ak/h: praktilised uurimistegevused kogukonnas

Koolitus viiakse läbi nii auditoorselt kui online keskkonnas erinevate platvormide vahendusel (Miro, Zoom jt).

Vajalikud õppevahendid tagab osaliselt koolitaja (töölehed), osalejatel tagavad endale kirjutusvahendi ja paberi olemasolu.

 

Koolituse sisulistes küsimustes aitab teid Heiki Viisimaa (heiki.viisimaa@harno.ee).

Skip to toolbar