Kõik koolitused

Rahvusvahelise noorsootöö Sprint

Toimumise aeg

08.04.2021 - 09.04.2021

Registreerimise tähtaeg

26.03.2021

Registreerimine

Suletud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

Noorteprogrammide keskus

Toimumise koht

veeb

Registreeri koolitusele

Kas Sina oled Rahvusvahelise noorsootöö Sprindist juba kuulnud?  Kas Sul on südamesopis huvi sukelduda rahvusvaheliste noorsootöö võimaluste uurimisse? Kas sind sütitab kaasamõtlemine ja -panustamine, lahenduste loomine ja katsetamine? Kui vastasid kas või ühele küsimusele jaatavalt, siis kutsume Sind edasi lugema.

 

Osale aprillis toimuval rahvusvahelise noorsootöö sprindis, kus otsime koos vastust küsimusele:

  • “Kuidas võiks noori jõustav ja maailma avav rahvusvaheline noorsootöö olla osa  noorsootöötajate tegutsemispraktikast Sinu omavalitsuses?”

 

Koolituspäevad: 8. – 9. aprill, 22. aprill ja 29.aprill.

Koolitus toimub veebikeskkonnas.

 

Ootame Sind kaasa mõtlema, sest üksi ei suuda selles valdkonnas mägesid liigutada ka kangeim noorsootöötaja!

 

Sprindiga ootame osalema Sind, omavalitsuse noorsootöö eest vastutaja, koos oma piirkonna noorsootöötaja(te)ga. Oluline on, et teil oleks ühine soov ning huvi pakkuda noortele igapäevatöö osana rahvusvahelise noorsootöö võimalusi, sh kaasates noori, kes muidu noorsootöö teenust ei kasuta või kes vajavad lisatoetust, et nende võimalusteni jõuda.

 

NB! Rahvusvahelistest võimalustest kõike teadma ei pea: oluline on uudishimu, soov kaasa mõelda ning valmisolek koos mõttekaaslastega lahendusi luua. Lahenduste loomisel võtame appi disainiprotsessi ja -tööriistad. Oleme sel teekonnal kaasa kutsunud Haridus- ja Noorteameti noorteprogrammide keskuse teejuhid Kai Raku ja Karin Ööveli.

 

Kui tekkis uudishimu, siis hinnake koos oma meeskonnaga valmisolekut programmis osalemiseks ja registreerige end hiljemalt 26. märtsil Juhani keskkonnas: https://koolitus.edu.ee/training/5465

Lisainfo: Karin Öövel, karin.oovel@harno.ee, +372 56155744

Skip to toolbar