Kõik koolitused

Solidaarsusprojektide tegijate rahvusvaheline kohtumine Leedus

Toimumise aeg

02.03.2023 - 05.03.2023

Registreerimise tähtaeg

11.01.2023

Registreerimine

Avatud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

Agency of Youth Affairs (Lithuanian National agency), European Solidarity Corps Resource Centre, Estonian National Agency, Austrian National Agency, German National Agency (National Agency)

Toimumise koht

Leedu, Vilnius

Registreeri koolitusele

Solidaarsusprojektide tegijate rahvusvahelise kohtumise eesmärk on luua Euroopa kogukonnatunnet, jagada häid praktikaid ja leida üheskoos lahendusi erinevatele kitsaskohtadele solidaarsusprojektide elluviimisel.

Seminari põhjalikuma ingliskeelse kirjelduse leiad SALTO kodulehelt.

Seminari töökeeleks on inglise keel.

Seminar toimub 02.–05.03.2023 Leedus Vilniuses.

Kandideerimine

Kohtumisele on oodatud solidaarsusprojektide elluviijad, kes on projekti juba jõudnud ellu viia või need, kelle projekt on veel käimas.

Kandideerimise tähtaeg on 11.01.2023.

Ingliskeelse lisainfo seminari kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks pead olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veendu, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitad („submit“).

Õpirände korraldus

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus eraldab õpirändes osalejale Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Anni Tetsmann (anni.tetsmann@harno.ee; 5693 7745).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@harno.ee; tel 526 8119).

 

Skip to toolbar