23.10.2019
COMETS on koolitusformaat, mis on mõeldud kogenud noortevaldkonna koolitajatele keskendudes igal korral ühe ETS (European Training Strategy) pädevusmudelis välja toodud pädevuse arendamisele. Sel korral on teemaks “Designing Educational Programmes”.
Koolituse põhjalikum ingliskeelne kirjeldus on leitav SALTO kodulehelt.
Koolitus toimub 16.-22.02.2020 Iirimaal.
Koolituse töökeeleks on inglise keel.
Kandideerimine
Koolitusele oodatakse osalema noortevaldkonnas tegutsevaid koolitajaid.
Eesti osalejatele on ette nähtud kuni kaks kohta.
Lähtudes SANA 2019-2020 strateegilistest eesmärkidest, eelistame maapiirkonnas ja väikelinnades tegutsevaid noorsootöötajaid. Geograafilised prioriteedid: Põlvamaa, Lääne-Virumaa, Saaremaa, Jõgevamaa, Valgamaa, Järvamaa, Läänemaa ja Raplamaa.
Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veenduge, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitate („submit“).
Kandideerimise tähtaeg on 16.11.2019.
Osalustingimused
Toitlustus- ja majutuskulud katab korraldaja.
SANA eraldab õpirändes osalejale Erasmus+: Euroopa Noored programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.
Stipendiumisaaja omaosalus on 50 eurot.
NB! Juhul, kui Teie õpirändes osalemist takistab midagi, mille osas saame ühiselt lahendusi otsida (sh omaosaluse määr), siis andke meile sellest teada.
SANA rolliks on pakkuda Teile tuge ja anda nõu nii ettevalmistumisel enne õpirännet kui ka järeltegevuste elluviimisel õpirände kogemuse järgselt.
Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Eleny Aalde (eleny.aalde@archimedes.ee; 697 9217).
Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).
Koolitus toimub programmi Erasmus+: Euroopa Noored (ingl Erasmus+:Youth In Action) koolitus- ja koostöökava (TCA) raames, mille põhieesmärgiks on noorsootöötajate täiendkoolituse ja rahvusvahelise kogemuste vahetuse toetamine.