Koolituskutse: rahvusvaheline EuroPeers võrgustiku koolitus

07.02.2022

Oled osalenud Euroopa vabatahtlikus teenistuses, mõnes noortevahetuses või korraldanud ise rahvusvahelise noortealgatuse? Oled läbi selle saanud osa põnevatest kogemustest ja näinud Euroopat teistsuguse nurga alt? Siis ilmselt tahad Sa oma kogemust ka teistega jagada? Kutsume Sind inspireerima ja julgustama ka teisi noori Euroopa võimalustest osa saama! Kui tahad teada kuidas seda teha, siis ootame Sind rahvusvahelisele EuroPeers võrgustiku koolitusele, et liituda EuroPeerside inspireeriva seltskonnaga.

EuroPeers on nende noorte rahvusvaheline võrgustik, kes on osa võtnud Euroopa Solidaarsuskorpuse või Erasmus+ rahvusvahelistest projektidest ning, kes soovivad jagada oma projektikogemusi ning tutvustada rahvusvaheliste võimaluste maailma ka teistele noortele.

Koolituse põhjalikuma ingliskeelse kirjelduse leiad SALTO kodulehelt.

Koolitus toimub 10.–16.04.2022 Belgias.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Kandideerimise tähtaeg on 28.02.2022.

Eesti osalejatele on ette nähtud kolm kohta.

Elektroonilise kandideerimisvormi leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks pead olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veendu, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitad („submit“).

 

Osalustingimused

Toitlustus- ja majutuskulud katab korraldaja.

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri Noorteprogrammide keskus eraldab õpirändes osalejale Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Stipendiumisaaja omaosalus on 30 eurot.

NB! Juhul, kui Sinu õpirändes osalemist takistab midagi, mille osas saame ühiselt lahendusi otsida (sh omaosaluse määr), siis anna meile sellest kindlasti teada.

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskuse rolliks on pakkuda osalejale tuge ja anda nõu nii ettevalmistumisel enne koolitust kui ka järeltegevuste elluviimisel koolituskogemuse järgselt.

Õppetööle häälestumise ja koolitusjärgsete plaanide tegemise osas aitab Sind Laura Kiviselg (laura.kiviselg@harno.ee; 5693 5658).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Sind Triin Saulep (triin.saulep@harno.ee; tel 526 8119).

Skip to toolbar