Koolituskutse: rahvusvaheline koolitus “Esimesed sammud rahvusvaheliseks noorsootööks maapiirkonnas”

05.03.2022

Kas tunned huvi rahvusvahelise noorsootöö vastu maapiirkonnas, kuid ei tea, kuidas sellega alustada? Kui nii, siis tule koolitusele ja saa infot, millised võimalused võiksid sobida sinu noortele.

Koolituse põhjalikum ingliskeelne kirjeldus on leitav SALTO kodulehelt.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Koolitus toimub 15.05.2022–19.05.2022 Soomes.

 

Kandideerimine

Osalema oodatakse noorsootöötajaid, noortejuhte, noorteprojektide juhte, maapiirkonna noortele tegevusi korraldavaid töötajaid või LEADER tegevusrühmi, mis tegelevad või kavatsevad tegelema hakata noortega.

Kandideerimise tähtaeg on 31.03.2022.

Eesti osalejatele on ette nähtud kuni kolm kohta.

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO koduleheltKandideerimiseks peate olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veenduge, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitate („submit“).

 

Osalustingimused

Toitlustus- ja majutuskulud katab korraldaja.

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus eraldab õpirändes osalejale Erasmus+: Euroopa Noored programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Stipendiumisaaja omaosalus on 30 eurot.

NB! Juhul, kui Teie õpirändes osalemist takistab midagi, mille osas saame ühiselt lahendusi otsida (sh omaosaluse määr), siis andke meile sellest teada.

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskuse rolliks on pakkuda Teile tuge ja anda nõu nii ettevalmistumisel enne õpirännet kui ka järeltegevuste elluviimisel õpirände kogemuse järgselt.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Mirjam Kodi (mirjam.kodi@harno.ee; 626 8971).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@harno.ee; tel 526 8119).

Skip to toolbar