26.05.2022
Otsime koolitustandemit maksimaalselt 22 Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi koolituspäeva läbiviimiseks 2022- 2023 aastal. Lõplik koolituste maht ja toimumisajad pannakse paika koostöös pakkujaga.
Koolitused tutvustavad Erasmus+ programmi võimalusi ja Euroopa Solidaarsuskorpuse kohalike solidaarsusprojektide võimalusi.
Koolitusel kasutatakse mitteformaalses õppes levinud meetodeid järgmiste teemadega tegelemiseks:
Soovituslikult kasutatakse koolitusel digivahendeid, mis võimaldavad osalejatel oma ideid salvestada (nt tekstina), et hiljem kogutud informatsiooni projektitaotluse koostamisel kasutada.
1.1 Sihtgrupp
Sihtgrupiks on 13–30-aastased noored. Alaealisel noorel peab olema üks vähemalt 18-aastane grupijuht (noorsootöötaja, huvijuht, grupiliider), kellel on soov ja tahtmine projekti kirjutamisel ja elluviimisel kaasa aidata.
Lisaks soovime koolitusele kaasata eri võimekusega noori (nt puudest või terviseprobleemidest tingitud erivajadusega noori).
1.2. Üldeesmärk (-gid)
1.3. Tegevuseesmärk (-gid)
Koolituse läbinu:
1.4. Õppe maht
Maht kohaldadakse vastavalt formaadile. Koolituse formaat, kas online või kontakt koolitus lepitakse kokku eduka pakkujaga
1.5. Koolituse toimumisaeg ja -koht
2022 -2023 aastal Eestis.
Lõplikud koolituste toimumisajad pannakse paika koostöös pakkujaga.
1.6 Maksumus
Eeldatav ühe koolitaja ühe koolituspäeva maksumus (hankija kogukulu põhimõttel, mis tähendab, et sisaldab kõiki riiklikke makse) on: 570 eurot
Maksumus sisaldab: koolituste ettevalmistamise, läbiviimise ja hindamisega seotud tööjõukulu; transpordikulusid; õppematerjalide ettevalmistamise ja õppijatele elektrooniliselt või paberkandjal vahendamise kulusid ning kokkuvõtte koostamise kulusid.
Juhul, kui koolitajad töötavad noorteagentuuri tellimusel välja uue koolitusformaadi, siis on selle eest ühekordse lisatasu maksumus 550 eurot.
Koolitajate arv ja nende kvalifikatsioon
Ootame kandideerima koolitustandemit E+ ja ESK programmikoolituse läbiviimiseks.
Koolitajad peavad vastama järgmistele kriteeriumitele:
Nõuded pakkumusele ja esitatavad dokumendid
Pakkumus tuleb esitada eesti keeles ja koosneb järgnevatest osadest:
CV kus sisaldub koolitaja pädevus. Kuidas on omandanud vajalikud oskused koolitaja tööks. Kas kõrghariduse, täienduskoolituse või koolitajana/õppejõuna töötamise kaudu.
Täpsustada töökogemus koolituste läbiviimisel noorte valdkonnas viimasel 3 aastal sh täpsustada, koolituste läbiviimine noortele ja noortega töötavatele inimestele ja online koolituste läbiviimise kogemus.
Vähemalt kahe Erasmus+: Euroopa Noored ja/või Euroopa solidaarsuskorpuse projekti kogemuse kirjeldus. (Projekti nimi, kestus, eesmärk ja sinu roll)
Keeleoskuse tasemed (vene keel, inglise keel)
Avalduses esitatakse kirjeldatud hindade summa (hankija kogukulu põhimõttel. Mis tähendab, et summa sisaldab kõiki riiklikke makse)
Maksumus sisaldab: koolituste ettevalmistamise, läbiviimise ja hindamisega seotud tööjõukulu; transpordikulusid; õppematerjalide ettevalmistamise ja õppijatele elektrooniliselt või paberkandjal vahendamise kulusid ning kokkuvõtte koostamise kulusid.
Pakkuja ei lisa hanke hinnale majutuse ja toitlustuse kulusid, nende vajaduse üle otsustab ja need katab hankija täiendavalt.
Andmed, mida pakkuja soovib esitada oma pakkumuse juurde, võib pakkuja esitada vabas vormis.
Pakkumus peab olema kehtiv vähemalt 60 päeva pakkumuste esitamise tähtpäevast arvates. Pakkumuse ettevalmistamise ja esitamisega seotud kulud kannab pakkuja.
Pakkumisi hindab 2-liikmeline komisjon.
Hindamisel võetakse arvesse:
Hankijal on õigus pidada peale pakkumuste esitamist pakkujatega läbirääkimisi teenuse, mahu ja muude tingimuste üle. Koostöö sobivuse korra jätame võimaluse koostööd pikendada kuni 2024.aasta lõpuni 2022-2023. aastal läbiviidud koolituste mahus.