Kõik koolitused

Konverents Rumeenias: European Rural Youth Summit

Toimumise aeg

23.07.2024 - 27.07.2024

Registreerimise tähtaeg

31.05.2024

Registreerimine

Avatud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

ANPCDEFP- RO NA (National Agency)

Toimumise koht

Rumeenia, Hălăucești, Iași

Registreeri koolitusele

Kohtumisel tutvustatakse programmi European Youth Village (https://europeanyouthvillage.eu/en/ ) olemust ja tulemusi. Hea võimalus saada teada, kuidas saaks programmi kohandada ja rakendada erinevates maapiirkondades ning kohtuda maapiirkonna noorte ja noortevaldkonna spetsialistide ning poliitikakujundatega üle Euroopa.

Konverentsi põhjalikuma ingliskeelse kirjelduse leiad SALTO kodulehelt.

Konverentsi töökeeleks on inglise keel.

Konverents toimub 23.–27.07.2024 Rumeenias.

 

Kandideerimine

Kandideerima on oodatud:

  • Maapiirkondade noored kogu Euroopast: 16–30 aastased noored, kes elavad või on pärit Euroopa maapiirkondadest. Nad võivad olla üliõpilased, töötajad, ettevõtjad või aktivistid, kes on huvitatud maaelu arengust ja soovivad oma kogukonnas midagi muuta. Alaealised osalejad võivad osaleda ainult siis, kui neid saadab täiskasvanud isik.
  • Maapiirkondade noortevaldkonna eksperdid ja praktikud: noorsootöötajad, kogukondade korraldajad, Euroopa noorteküla programmi laiendamisest oma riigis huvitatud mittetulundusühingute esindajad ja teised eksperdid, kes tunnevad hästi Euroopa maapiirkondade ees seisvaid probleeme ja võimalusi.
  • Poliitikakujundajad ja otsustajad – Euroopa Liidu, riiklike ja kohalike omavalitsuste ning muude maaelu arengu ja maapiirkondade noorsootööga tegelevate organisatsioonide esindajad. Neid kutsutakse tippkohtumisel osalema, et pidada dialoogi maapiirkondade noortega ning tutvuda nende seisukohtade ja kogemustega.

Kandideerimise tähtaeg on 31.05.2024.

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks pead olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veendu, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitad („submit“).

 

Õpirände korraldus

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus eraldab õpirändes osalejale Erasmus+ programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab sind Mirjam Kodi (mirjam.kodi@harno.ee; 626 8971).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab sind Triin Saulep (triin.saulep@harno.ee; tel 526 8119).

Skip to toolbar