Kõik koolitused

Koolitus Bulgaarias: APPETISER – An introduction to international youth work

Toimumise aeg

03.06.2024 - 07.06.2024

Registreerimise tähtaeg

20.04.2024

Registreerimine

Suletud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

Human Recourse Development Centre Bulgarian National Agency

Toimumise koht

Bulgaaria, Sofia

Registreeri koolitusele

Appetiser on koolitus, mis annab esimese maitse rahvusvahelisest noorsootööst ning tekitab isu rohkema järele. Koolitus toob kokku noorsootöö tegijad erinevaist Euroopa paigust. Osalema oodatakse just neid noorsootöötajaid, kellel veel pole  rahvusvahelise noorsootöö kogemust ning kes soovivad tutvuda Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmidega. Koolitusel on võimalik luua kontakte ja leida esimesed partnerid, kellega arutada projektiideid, mida edaspidi ellu viia. 

Koolituse põhjalikuma ingliskeelse kirjelduse leiad SALTO kodulehelt.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Koolitus toimub 03.06.2024–07.06.2024 Bulgaarias.

 

Kandideerimine

Kandideerimise tähtaeg on 20.04.2024.

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks pead olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veendu, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitad („submit“).

 

Õpirände korraldus

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus eraldab õpirändes osalejale Erasmus+ programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab sind Maarja Tamm (maarja.tamm@harno.ee; 697 9217).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab sind Triin Saulep (triin.saulep@harno.ee; tel 526 8119).

Tutvu päevakavaga siin:

Loe ka:

“APPETISER” avas Tallinnas rahvusvahelise noorsootöö uksi — Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskus (euroopanoored.eu)

Skip to toolbar