Kõik koolitused

Koolitus Hollandis „Dive into Youth Participation“

Toimumise aeg

23.09.2024 - 27.09.2024

Registreerimise tähtaeg

13.05.2024

Registreerimine

Avatud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

Dutch NA

Toimumise koht

Holland, Leusden

Registreeri koolitusele

Koolituse eesmärgiks on õppida paremini tundma erinevaid viise, kuidas noorte osalust hästi ja kvaliteetselt toetada. Osalejad saavad jagada oma praktikaid, õppida valdkonna ekspertidelt ja tutvuda lähemalt Erasmus+ osalusprojektide (KA154) rahastusvõimalusega.

Koolituse põhjalikuma ingliskeelse kirjelduse leiad SALTO kodulehelt.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Koolitus toimub 23.–27.09.2024 Hollandis.

 

Kandideerimine

Kandideerima oodatakse noortega töötavaid spetsialiste või noorteühingute esindajaid, kes peavad noorte kaasamist ja ühiskondlikku osalust oluliseks (vanus 18+).

Kandideerimise tähtaeg on 13.05.2024.

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks pead olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veendu, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitad („submit“).

 

Õpirände korraldus

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus eraldab õpirändes osalejale Erasmus+ programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Karin Öövel (karin.oovel@harno.ee; 5591 9229).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@harno.ee; tel 526 8119).

Skip to toolbar