Kõik koolitused

Koolitus Iirimaal „Maapiirkondade noorsootöö ühendamine – rahvusvahelise noorsootöö praktikad maapiirkondade noorteorganisatsioonidele“

Toimumise aeg

26.05.2024 - 29.05.2024

Registreerimise tähtaeg

15.03.2024

Registreerimine

Suletud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

Leargas (National Agency)

Toimumise koht

Iirimaa, Waterford

Registreeri koolitusele

See on kahepäevane üritus maapiirkondade noorteorganisatsioonidele, kes soovivad osaleda rahvusvahelises noorsootöös ja rahvusvahelistes vabatahtliku tegevuse võimalustes.

Koolituse põhjalikuma ingliskeelse kirjelduse leiad SALTO kodulehelt.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Koolitus toimub 26.–29.05.2024 Iirimaal.

 

Kandideerimine

Kandideerima oodatakse maapiirkondades noortega tegelevaid inimesi (noorsootöötajad, noortejuhid, noorsooteenuste juhid ja vabatahtlikud):

  • kes esindavad maapiirkonnas noorsootööga tegelevat organisatsiooni, mis on huvitatud rahvusvahelise Erasmus+ või Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi projekti tegemisest
  • kellel pole varasemat kogemust Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmidega (kui sa hetkel veel ei tea, mis programmid need on, siis pärast kursust tead kindlasti!).

Kandideerimise tähtaeg on 15.03.2024.

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks pead olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veendu, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitad („submit“).

 

Õpirände korraldus

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus eraldab õpirändes osalejale Erasmus+ programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Mirjam Kodi (mirjam.kodi@harno.ee; 626 8971).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@harno.ee; tel 526 8119).

Blogi

Skip to toolbar