Kõik koolitused

Koolitus Luksemburgis “Kuidas korraldada kaasavaid üritusi”

Toimumise aeg

02.07.2024 - 06.07.2024

Registreerimise tähtaeg

19.04.2024

Registreerimine

Suletud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

ANEFORE (National Agency)

Toimumise koht

Luksemburg, Luxembourg

Registreeri koolitusele

Koolitusel õpetatakse, kuidas organiseerida noortegruppidele kaasavamaid ning noorte mitmekesist tausta paremini arvestavaid (ööbimisega) üritusi.

Koolituse põhjalikuma ingliskeelse kirjelduse leiad SALTO kodulehelt.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Koolitus toimub 02.–06.07.2024 Luksemburgis.

 

Kandideerimine

Koolitus on mõeldud neile, kes oma organisatsioonis tegelevad ürituste korraldusliku poolega. Kui vastutate programmi kavandamise, logistika, meeskonna või kommunikatsiooni eest tegevustes, siis on see koolitus just teile!

Olete oodatud kandideerima kui identifitseerite end noorsootöötajana, koolitajana, ürituste korraldajana või noorsoovaldkonna mitmekülgse töötajana, kellel on praktiline kogemus (või potentsiaal) tegevuste korraldamisel. Te võite tegutseda organisatsioonis, mitteametlikus rühmas või vabakutselisena, nii tasustatud töötajana kui vabatahtlikuna.

Kandideerimise tähtaeg on 19.04.2024.

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks pead olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veendu, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitad („submit“).

 

Õpirände korraldus

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus eraldab õpirändes osalejale Erasmus+ programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Mirjam Kodi (mirjam.kodi@harno.ee; 626 8971).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@harno.ee; tel 526 8119).

Skip to toolbar