Kõik koolitused

Partnerlusseminar Austrias “Vabatahtlik grupiteenistus kaasamise toetamisena”

Toimumise aeg

21.10.2024 - 25.10.2024

Registreerimise tähtaeg

01.09.2024

Registreerimine

Avatud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

Austrian National Agency (OeAD)

Toimumise koht

Austria, Yspertal

Registreeri koolitusele

Partnerlusseminaril saavad osalejad teadmisi Euroopa Solidaarsuskorpuse ja vabatahtlike grupiteenistuste kaasatuse aspekti potentsiaali kohta. Lisaks on võimalik tutvuda heade praktikatega ja luua partnerlussuhteid vabatahtlike grupiteenistuste elluviimiseks.

Partnerlusseminari põhjalikuma ingliskeelse kirjelduse leiad SALTO kodulehelt.

Partnerlusseminari töökeeleks on inglise keel.

Partnerlusseminar toimub 21.–25.10.2024 Austrias.

 

Kandideerimine

Kandideerima oodatakse vabatahtlikega töötavate organisatsioonide esindajaid, kes soovivad grupiteenistustes osaleda või vähemate võimalustega töötavaid spetsialiste, kes otsivad oma noortele tegevusvõimalusi.

Kandideerimise tähtaeg on 01.09.2024.

Ingliskeelse lisainfo partnerlusseminari kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks pead olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veendu, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitad („submit“).

 

Õpirände korraldus

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus eraldab õpirändes osalejale Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab sind Anni Tetsmann (anni.tetsmann@harno.ee; 5693 7745).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab sind Triin Saulep (triin.saulep@harno.ee; tel 526 8119).

Skip to toolbar