Kõik koolitused

Rahvusvaheline koolitus Rakveres: APPETISER – An introduction to international youth work

Toimumise aeg

18.03.2024 - 22.03.2024

Registreerimise tähtaeg

21.01.2024

Registreerimine

Suletud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuur

Toimumise koht

Eesti, Rakvere

Registreeri koolitusele

Appetiser on koolitus, mis annab esimese maitse rahvusvahelisest noorsootööst ning tekitab isu rohkema järele. Koolitus toob kokku noorsootöö tegijad erinevaist Euroopa paigust. Osalema oodatakse just neid noorsootöötajaid, kellel veel pole  rahvusvahelise noorsootöö kogemust ning kes soovivad tutvuda Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmidega. Koolitusel on võimalik luua kontakte ja leida esimesed partnerid, kellega arutada projektiideid, mida edaspidi ellu viia. 

Koolituse põhjalikuma ingliskeelse kirjelduse leiad SALTO kodulehelt.

Koolitus toimub 18.–22.03.2024 Rakveres, kavas on kolm koolituspäeva. Osalejad saabuvad 18.03 õhtusöögiks ning lahkuvad pärast 22.03 hommikusööki (võivad lahkuda ka 21.03 õhtul pärast koolituse lõppu). 

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Koolitus on osalejatele tasuta, kaetud on majutuse ja toitlustuse kulud ning pärast koolitust on võimalik taotleda ka transpordikulude (Eesti piires) hüvitamist.

Kandideerimine

Kandideerimise tähtaeg on 21.01.2024.

Ingliskeelse lisainfo koolituse ja päevakava kohta ning elektroonilise kandideerimisvormi leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks pead olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veendu, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitad („submit“).

Küsimuste korral pöördu palun Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskuse noortevaldkonna õpirände koordinaatori Maarja Tamme poole (maarja.tamm@harno.ee, 697 9217).

 

Loe varasemalt osalenud noorsootöötaja kogemust SIIT.

Skip to toolbar