Kõik koolitused

Solidaarsusprojektide tegijate „Meet-up“

Toimumise aeg

16.04.2024 - 19.04.2024

Registreerimise tähtaeg

04.02.2024

Registreerimine

Suletud

Maht

akad. tundi

Korraldaja

DZS I Czech National Agency for International Education and Research

Toimumise koht

Tšehhi, Praha

Registreeri koolitusele

Solidaarsusprojekte viiakse ellu kohalikul tasandil erinevates Euroopa riikides, aga selleks, et teada saada, mida teised noored on oma piirkonnas korda saatnud või plaanivad teha, toome aktiivsed projektitegijad omavahel kokku. Seminaril osaledes saab jagada inspireerivaid projektikogemusi, tutvuda teiste sarnaste aktiivsete noortega, mõelda suurelt ja näha oma projekti Euroopa kontekstis ning õppida uute põnevate võimaluste kohta pärast solidaarsusprojekti lõppu.

Seminari põhjalikuma ingliskeelse kirjelduse leiad SALTO kodulehelt.

Seminari töökeeleks on inglise keel.

Seminar toimub 16.–19.04.2024 Tšehhis.

 

Kandideerimine

Kandideerima oodatakse noori vanuses 18–30, kes on ellu viinud (või parasjagu ellu viimas) Euroopa Solidaarsuskorpuse solidaarsusprojekti.

Kandideerimise tähtaeg on 04.02.2024.

Ingliskeelse lisainfo seminari kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veenduge, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitate („submit“).

 

Õpirände korraldus

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskus eraldab õpirändes osalejale Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Karin Öövel (karin.oovel@harno.ee; 5591 9229).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@harno.ee; tel 526 8119).

 

Blogi

Skip to toolbar