Education and Training of Youth Workers

Strateegiline koostööprojekt Education and Training of Youth Workers on ellu kutsutud, et toetada noorsootöötajate hariduse ja kvaliteedi kestvat arengut. Käesolev projekt pöörab erilist tähelepanu õppimise tunnustamisele, pädevuste arendamisele ja mitteformaalsele õppele, mis täiendab formaalharidust. 

Viimase 10 aasta jooksul on Euroopas noorsootöö valdkonnas toimunud arenguid, mis on oluliselt parandanud noorsootöötajate hariduse ja koolituse kvaliteeti. Jätkuva arengu tagamiseks on projektitegevustena plaanis rahvusvahelises koostöös uurida, koondada ja jagada häid praktikaid noorsootöötajate pädevuste arendamiseks, nii formaalse kui mitteformaalse õppimise kaudu.

 

Projekti esmaseks sihtgrupiks on eksperdid ja organisatsioonid, mis tegelevad noorsootöötajate hariduse ja täiendõppega. 

 

2021. aastal keskendutakse peamiselt tööplaani ja tegevuskava väljatöötamisele siseriiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

 

Projektis löövad kaasa Eesti, Iirimaa, Läti, Belgia Flaami, Ungari, Itaalia, Saksamaa  E+ ja ESK riiklikud agentuurid ning SALTO Training and Cooperation resurssikeskus.

 

Kui oled huvitatud tulevikus projektis kaasa tegema või soovid esitada täiendavad küsimusi, siis võta ühendust maarja.tamm@harno.ee

Skip to toolbar